Sinan Akçıl ve Ebru Şallı’dan acayip hareketler!

Sinan Akçıl ve Ebru Şallı'dan acayip hareketler!

Sinan Akçıl ve Ebru Şallı’dan acayip hareketler!

Sinan Akçıl ve Ebru Şallı’dan acayip hareketler!
Önceki akşam Asmalımescit’teki bir mekanda görüntülenen Ebru Şallı ile Sinan Akçıl, anlamsız panik yaşadı. İkilinin tuhaf tavırları ‘Reklam’ dedirtti…

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre aşklarını artık herkesin bildiği Ebru Şallı ve Sinan Akçıl, önceki akşam Asmalımescit’te bulunan bir mekanda yemek yedi. Mekanın ön kısmında baş başa oturan ikilinin keyfi, flaşların patlaması ile kaçtı. Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden Şallı ile Akçıl, bir anda şaşkına döndü.

GÖREVLİLERE İSYAN ETTİ

Ünlü müzisyen, Şallı’ya “Aşkım saklan” diye bağırdı. Hemen kapüşonunu takıp yüzünü de saklayan Sinan Akçıl, mekan yetkililerine de “Bizi burada nasıl buldular? Siz mi çağırdınız bunları?” diye isyan etti. Görevlilerden gazetecileri uyarmalarını da isteyen ünlü müzisyen, basın mensuplarının gitmediğini görünce mekandan çıktı.

KİMSE ANLAM VEREMEDİ!

Ebru Şallı ise mekanı mutfak kısmından terk etti. İkilinin bu anlamsız panik halleri ve tuhaf kaçış planı ise herkesi şaşırttı. İlişkilerini sağır sultanı bile duyduğu ünlü çiftin bu tavırları, “Aşklarıyla reklam yapıyorlar” yorumları yaptırdı.

seo, web tasarım, seo yazılım,