п╗ї Yaman Magazinci | Sevgilileri ayn─▒ filmde

Sevgilileri ayn─▒ filmde

Sevgilileri ayn─▒ filmdeSevgilileri ayn─▒ filmde
Bu kez iki ├╝nl├╝ oyuncu de─čil ama sevgilileri ayn─▒ seti payla┼č─▒yor. Nehir Erdo─čanÔÇÖ─▒n ni┼čanl─▒s─▒ Ahmet Sesig├╝rgilÔÇÖle, Hazal KayaÔÇÖn─▒n sevgilisi Ali Atay ÔÇťLimonataÔÇŁ filmini beraber ├žekiyor.

ÔÇťLeyla ile MecnunÔÇŁ dizisinin MecnunÔÇÖu Ali Atay, ilk kez y├Ânetmenlik koltu─čuna oturdu─ču ÔÇťLimonataÔÇŁ filminin ├žekimlerine devam ediyor. Filmde yak─▒n arkada┼člar─▒ Serkan Keskin ve Ertan SabanÔÇÖ─▒ oynatan Atay, Adal Film ad─▒na ├žekti─či filmde ├Âd├╝ll├╝ g├Âr├╝nt├╝ y├Ânetmeni Ahmet Sesig├╝rgilÔÇÖle ├žal─▒┼č─▒yor. Ekip ─░stanbulÔÇÖdaki ├žekimleri tamamlay─▒p ge├žen g├╝nlerde MakedonyaÔÇÖya gitti.

ÔÇťLimonataÔÇŁn─▒n g├Âr├╝nt├╝ y├Ânetmeni Sesig├╝rgil, ayn─▒ zamanda ├╝nl├╝ oyuncu Nehir Erdo─čanÔÇÖla ya┼čam─▒n─▒ birle┼čtirmek i├žin 1 Eyl├╝lÔÇÖe nikah g├╝n├╝ ald─▒. Sesig├╝rgilÔÇÖle SilsileÔÇŁ filminin setinde tan─▒┼č─▒p evlilik karar─▒ alan Nehir Erdo─čan da MakedonyaÔÇÖdaki sette sevgilisini yaln─▒z b─▒rakmad─▒. Erdo─čan ve sevgilisi ayn─▒ zamanda m├╝zik grubu olan AtayÔÇÖla set aralar─▒nda gitar ├žal─▒p e─členiyor. Nehir Erdo─čanÔÇÖla ayn─▒ menajerin oyuncusu olan Hazal Kaya da, sosyal medyadan Limonata filmine destek veriyor. G├ťNE┼×

, ,