п╗ї Yaman Magazinci | Sevda T├╝rk├╝sev: ÔÇťCenazesi camiden kald─▒r─▒lmamal─▒ÔÇŁ

Sevda T├╝rk├╝sev: ÔÇťCenazesi camiden kald─▒r─▒lmamal─▒ÔÇŁ

sevda-turkusev-671Sevda T├╝rk├╝sev: ÔÇťCenazesi camiden kald─▒r─▒lmamal─▒ÔÇŁ
Yeni ┼×afak’tan kovulan yanda┼č kalem Sevda T├╝rk├╝sev, hayat─▒n─▒ kaybeden Zeki Alasya i├žin yazd─▒─č─▒ mesajlar tepki toplad─▒.

Yanda┼č medyada yapt─▒─č─▒ ├ž─▒k─▒┼člarla g├╝ndeme gelen ve Yeni ┼×afakÔÇÖtan kovulan programc─▒ Sevda T├╝rk├╝sev, hayat─▒n─▒ kaybeden Zeki AlasyaÔÇÖn─▒n ard─▒ndan skandal ifadeler kulland─▒.

Sevda T├╝rk├╝sev, Alasya i├žin ÔÇťBaz─▒lar─▒ vefat eder baz─▒lar─▒ sadece ├Âl├╝rÔÇŽ AllahÔÇÖa inanmayana AllahÔÇÖ─▒n emirlerini yok sayanlara da rahmet okumam. Herkes inand─▒─č─▒ gibi muamele g├ÂrmeliÔÇŁ ifadelerini kulland─▒. Alasya, son d├Ânemde ├ž─▒k─▒┼člar─▒yla H├╝k├╝met medyas─▒n─▒n hedefindeydi.

T├╝rksev ┼čunlar─▒ yazd─▒: ÔÇťZeki Alasya vefat etmi┼č. ┼×u ÔÇśhayat─▒n─▒ kaybettiÔÇÖ s├Âz├╝n├╝ sevmiyorum. ├ľl├╝m ger├žek hayat─▒n ba┼člang─▒c─▒d─▒r. ÔÇśVefat ettiÔÇÖ denmeliÔÇŽ Baz─▒lar─▒ vefat eder baz─▒lar─▒ sadece ├Âl├╝rÔÇŽ Ben her inanca sayg─▒l─▒y─▒m. AllahÔÇÖa inanmayana AllahÔÇÖ─▒n emirlerini yok sayanlara da rahmet okumam. Herkes inand─▒─č─▒ gibi muamele g├Ârmeli. Ki┼či AllahÔÇÖa inanm─▒yorsa M├╝sl├╝man de─čilse cenazesinde camiden kald─▒r─▒lmamal─▒. ├ľlenin inanc─▒na SAYGI duymak Laz─▒m. Neye inan─▒yorsa o Olmal─▒.ÔÇŁ

Alasya, Emek Sinemas─▒ÔÇÖn─▒n y─▒k─▒lmas─▒na kar┼č─▒ s├Âyledi─či s├Âzler nedeniyle H├╝k├╝met medyas─▒ taraf─▒ndan ÔÇť─░slam d├╝┼čman─▒ÔÇŁ ilan edilmi┼čti.

, , ,