п╗ї Yaman Magazinci | ÔÇśSeni seviyorumÔÇś diyebilmek ├Ânemli

ÔÇśSeni seviyorumÔÇś diyebilmek ├Ânemli

Gizem Karaca

Gizem Karaca

ÔÇśSeni seviyorumÔÇś diyebilmek ├Ânemli
Gizem Karaca, oynad─▒─č─▒ ÔÇśSeni Seviyorum Adam─▒mÔÇÖ filminden sonra baz─▒ ┼čeyleri anlad─▒─č─▒n─▒ belirtirken, “Hayattayken ve yar─▒n ne olaca─č─▒n─▒ bilemezken ├žok ge├ž olmadan ‘Seni seviyorum’ diyebilmek ├žok ├Ânemli” dedi.

Birle┼čik Arap EmirlikleriÔÇÖnden yay─▒n yapan MBC4 kanal─▒ i├žin Zeynep ├ľzekÔÇÖin haz─▒rlad─▒─č─▒ ÔÇśTurki EkstraÔÇÖ program─▒nda sorular─▒ yan─▒tlayan Gizem Karaca, ‘A┼čkÔÇÖ─▒ sevgiyi daha ├╝st d├╝zeye ta┼č─▒yan, bazen farkl─▒ yollara sapt─▒rabilen, ├žok geni┼č, karma kar─▒┼č─▒k bir duygu olarak tan─▒mlad─▒. Gizem Karaca, ┼č├Âyle dedi:

“A┼čk, her yerde vard─▒r ve ├žok g├╝zeldir. Kar┼č─▒ cinsle ili┼čki i├žerisindeyken ÔÇśSeni seviyorumÔÇÖ diyebilmek benim i├žin biraz zaman al─▒r. Fakat bizim bu; filmde ana metnimiz. ─░nsanlar, ÔÇśSeni seviyorumÔÇÖ demekten biraz korkar oldu. Ya da a─č─▒z al─▒┼čkanl─▒─č─▒ oldu. Art─▒k ‘Seni seviyorum’ demek, ‘G├╝nayd─▒n’ demeye benzer bir ┼čey oldu. Ben ÔÇśSeni seviyorumÔÇÖ c├╝mlesini fazla s├Âyleyebilen bir insan de─čilim. Hayattayken ve yar─▒n ne olacak diye bilmiyorken ├žok ge├ž olmadan ‘Seni seviyorumÔÇÖ demek ├Ânemli.ÔÇŁ

“UYU┼×MAZLI─×I’ YAKALADIK”

Karaca, rol arkada┼č─▒ Bar─▒┼č K─▒l─▒├žÔÇÖ─▒ ÔÇś┼×imdiye kadar ├žal─▒┼čt─▒klar─▒n─▒n d─▒┼č─▒nda bir karakterÔÇÖ, daha sakin, daha oturakl─▒ ve olgun biri olarak de─čerlendirdi. Gizem Karaca, “─░yi ki ├Âyle olmu┼č. ‘UyumÔÇÖ demeyeyim, ÔÇśUyu┼čmazl─▒─č─▒ÔÇÖ yakalad─▒k, filmde bunu yans─▒tabildik. Bar─▒┼č ile ├žal─▒┼čabilmek ├žok keyifliydi.”

,