Şanlıurfa’da Küçük Ağa’ya yoğun ilgi

Şanlıurfa'da Küçük Ağa'ya yoğun ilgiŞanlıurfa’da Küçük Ağa’ya yoğun ilgi
Küçük Ağa’nın Şanlıurfa’daki çekimlerine halk ve esnaftan yoğun ilgi…

Seo

Kanal D’nin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi’nin yer aldığı reyting rekortmeni dizisi ‘Küçük Ağa’nın bu hafta ve önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümlerinin çekimleri Şanlıurfa’da yapıldı.

Bakırcılar Çarşısı, Harran Kümbet Evleri, tarihi dokusu olan ağız ve diş hastanesi, Harran Kalesi, yollar, sokaklar ve tarihi kahvehane başta olmak üzere birçok mekanda yapılan çekimlerde; Zeki Alasya, Sarp Leventoğlu, Hakan Bilgin, Emir Berke Zincidi, Nazan Diper ve Birce Akalay rol aldı.

Bu bölümde; Mehmet Ağa (Zeki Alasya), işleri için Şanlıurfa’ya geliyor. Bakırcılar Çarşısı’nda esnaf bir dostunu ziyaret ederken de kalp krizi geçiriyor ve acil olarak ameliyata alınıyor. Ardından da herkes Urfa’ya geliyor.

ŞANLIURFA HALKINDAN KÜÇÜK AĞA’YA YOĞUN İLGİ

Şanlıurfa halkı ve esnafı, çekimlerde ekibe yardımcı olabilmek için tüm imkanlarını seferber etti. Halkın diziye ilgilisi de oldukça büyük. Öyle ki, dizideki tüm oyuncuları hem kendi adları hem de karakter adlarıyla birlikte tanıyorlar. Dizinin tüm bölümlerini kaçırmadan izlediklerini ifade eden izleyicilerin Emir Berke Zincidi’ye olan sevgileri de bir başka.

Şanlıurfa’yı ve halkını ayrı bir yerde tutan dizinin ekibi, gösterilen ilgi ve misafirperverlik için Şanlıurfa Valisi İzzetin Küçük’e ve Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül’e teşekkürlerini iletmeyi bir borç bildiklerinin altını da çizdiler.

,