Özge Borak’ın bol maceralı aşkı!

Özge Borak'ın bol maceralı aşkı!Özge Borak’ın bol maceralı aşkı!
Yeni sevgilisi Berkay Tahmaz’la ‘paragliding’ yapan Özge Borak, maceraya doymuyor. Güzel oyuncu, bu kez de bayram tatilini fırsat bilip sevgilisiyle Romanya’nın yolunu tuttu. Çift, ulaşım için de motosikleti tercih etti!

Güzel oyuncu Özge Borak, komedyen Ata Demirer’le evliliğini bitirdikten sonra yeni bir aşka yelken açtı. Birkaç ay önce gönlünü reklamcı Berkay Tahmaz’a kaptıran 33 yaşındaki Borak’ın aşkı, gittikleri Kaş tatilinde ortaya çıktı. Burada ‘paragliding’ yapan aşıklar, macera dolu yanlarını yine konuşturdu.

SELFİE ÇEKTİLER

Özge Borak ile Berkay Tahmaz, bir grup arkadaşlarıyla bayram tatilini fırsat bilip soluğu Romanya’da aldı. Buraya motosikletle giden ekip, dağ yollarından geçerek keyifli anlar yaşadı. Motor yolculuğu sırasında verdiği molalarda bol bol da fotoğraf çeken Özge Borak, bu kareleri de instagram’da paylaştı.

Sevgilisi Berkay Tahmaz’la da çektiği selfie’yi paylaşan güzel oyuncu, aşkını da bir kez daha gözler önüne serdi. İkilinin fotoğrafına, Özge Borak’ın hayranları da tebrik mesajları yağdırdı.

HAYATI DEĞİŞTİ

Birkaç ay önce Kaş’ta yaptıkları paragliding’in ardından bu kez de kilometrelerce uzaklıktaki Romanya’ya motosikletle giden çiçeği burnunda çift, böylece maceraya olan düşkünlüklerini de yine göstermiş oldu.

Komedyen Ata Demirer’le evli olduğu dönemde daha sakin bir hayat yaşayan Özge Borak’ın yeni sevgilisiyle daha birçok ekstrem spor yaptığı da söyleniyor.

,