Jennifer Lawrence göğüs firikiği nefesleri kesti

jennifer-lawrence-gogus-firikigi-nefesleri-kesti-4966728
Jennifer Lawrence göğüs firikiği nefesleri kesti
Paylaştığı çıplak fotoğraflarıyla gündeme gelen ve son dönemde adından sıkça söz ettiren Oscar ödüllü aktris Jennifer Lawrence, Mockingjay – Part 1 sinema filminin Londra’daki ön gösterim gecesine verdiği göğüs frikikleriyle imza attı. İşte o görüntüler

Yaptığı işlerden daha çok internete sızdırılan fotoğraflarla gündeme gelen Açlık Oyunları serisinin yıldızı Oscar’lı aktrisi Jennifer Lawrence ödül töreni çıkışında yine adından söz ettirmeyi başardı.

GECE BOYUNCA NEŞELİYDİ

Hakkında Coldplay’in solisti Gwyneth Paltrow’un eski eşi Chris Martin ile gözlerden uzak bir ilişki yaşadığı iddiasında bulunulan Jennifer Lawrence’ının Londra’da düzenlenen Açlık Oyunları serisinin son filmi Mockingjay- Part 1 filminin galasının ardından düzenlenen parti çıkışında sergilediği neşeli tavrı gözlerden kaçmadı.

Galanın bitiminde verilen parti çıkışında rahat tavırları ile otomobile binerken görüntülenen ünlü aktris paparazzilere yakalanmaktan kurtulamadı. Ödül töreninden sonra düzenlenecek parti için yine beyaz fakat son derece iddialı bir kıyafet seçen 24 yaşındaki Jennifer Lawrence, cüretkâr pozlar sergiledi.

BBC radyosuna bir röportaj veren ünlü oyuncu, “İnternet üzerime çok geliyor, bazen lisedeki bir kız gibi hissediyorum” dedi. Hesabı ele geçirilen ve çıplak pozları internette paylaşılan Oscar’lı oyuncu aktris Lawrence’ın internetle arası açıldı.

Twitter’ı insanların, hakkında konuştuğu garip bir bilmeceye benzeten Lawrence, “Twitter’ı anlamıyorum. Teknoloji ve telefonlarla aram pek iyi değil, e-postalarımı bile doğru düzgün takip edemiyorum. Twitter fikri, benim için söz konusu dahi olamaz” dedi.

“HİÇBİR ZAMAN TWİTTER’IM OLMAYACAK”

Kendisinin bizzat açtığı bir Facebook, Twitter, Instagram hesabının bulunmadığı ve kendi adına açılan sahte hesapların gerçeği yansıtmadığını ifade eden Lawrence sözlerine Açlık Oyunları serisinin üçüncü filmi “Alaycı Kuş Bölüm 1” ile devam etti.

Lawrence, “Patlama yapacak heyecanlı bir filme imza attık, bu film serinin diğer iki filmi Açlık Oyunları ve Ateşi Yakalamak ‘tan daha farklı. Bu kez filmde “oyunlar” yok fakat savaş iyice derinleşiyor. Benim karakterimse kendinden çok şey kaybetmiş, zor bir durumda ve acil güçlenmeye ihtiyaç duyuyor” şeklinde beyanda bulundu.

Açlık Oyunları serisinin üçüncü devam filmi olan Alaycı Kuş Bölüm 1, Lawrance’ın canlandırdığı Katniss Everdeen karakterinin 12. Bölge’nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde orada neler olup bittiğini görebilmek için evine geri dönmesini ve daha sonrasında gelişen olayları konu ediyor…

Jennifer Lawrence “Silver Linings Playbook” filmindeki Tiffany Maxwell, “The Hunger Games” filmindeki Katniss Everdeen, “Winter’s Bone” filmindeki  Ree Dolly, X-Men: First Class filmindeki Raven/Mystique karakterleriyle bilinen Oscar, Altın Küre ve Screen Actors Guild gibi prestijli sinema ödüllerini kazanmış En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını alan en genç 2. kişi olan ünlü bir aktristir.

fft16_mf4966714 fft16_mf4966715

,