п╗ї Yaman Magazinci | H├╝lya Av┼čar, Kaya ├çilingiro─čluÔÇÖnu terletti

H├╝lya Av┼čar, Kaya ├çilingiro─čluÔÇÖnu terletti

H├╝lya Av┼čar, Kaya ├çilingiro─čluÔÇÖnu terletti

H├╝lya Av┼čar, Kaya ├çilingiro─čluÔÇÖnu terletti

H├╝lya Av┼čar, Kaya ├çilingiro─čluÔÇÖnu terletti
H├╝lya Av┼čar bu cuma TV8ÔÇÖde yay─▒nlanacak program─▒na eski e┼či Kaya ├çilingiro─čluÔÇÖnu konuk etti.

Kendisine ihanet etti─či i├žin 2005ÔÇÖte bo┼čand─▒─č─▒ Kaya ├çilingiro─čluÔÇÖna ÔÇťErkek niye aldat─▒r?ÔÇŁ diye sordu.

Kaya ├çilingiro─člu ┼ču cevab─▒ verdi: ÔÇťErkek 3 sebeple aldat─▒r. Ya genetik bir sorunu vard─▒r ya da aldatma hastal─▒─č─▒na tutulmu┼čtur. Ayr─▒ca kar┼č─▒s─▒nda bulamad─▒─č─▒n─▒ d─▒┼čar─▒da arar.

Erkek egosu g├╝zel bir kad─▒n─▒n kar┼č─▒s─▒nda y├╝kselir, ┼či┼čer. Ama sana kar┼č─▒ hi├žbir zaman a┼ča─č─▒l─▒k kompleksi i├žinde olmad─▒m…

ÔÇśYALNIZ KALDIMÔÇÖ
H├╝lya Av┼čar bu s├Âzler ├╝zerine k─▒zlar─▒ ZehraÔÇÖn─▒n 1998ÔÇÖdeki do─čumundan sonra ili┼čkilerinin ┼čekil de─či┼čtirdi─činden s├Âz etti. S├Âze giren Kaya ├çilingiro─člu ÔÇťSen do─čumdan sonra hayat─▒n─▒ k─▒z─▒m─▒za adad─▒n. Beni ihmal ettin H├╝lya. Evet her gece d─▒┼čar─▒ ├ž─▒k─▒yordum. Sana ÔÇśGelsene, bana e┼člik etseneÔÇÖ diyordum. Ama sen hi├ž gelmedin. Yaln─▒z kald─▒m, biliyorsunÔÇŁ dedi.

YAYINDA ┼×OK ─░T─░RAF
Kaya ├çilingiro─čluÔÇÖnu zaman zaman k├Â┼čeye s─▒k─▒┼čt─▒ran H├╝lya Av┼čar ÔÇťYeni bo┼čand─▒n, ┼ču an bir sevgilin var m─▒?ÔÇŁ diye sordu. Kaya ├çilingiro─člu ÔÇťYok art─▒k H├╝lya, yeni ayr─▒ld─▒kÔÇŁ cevab─▒n─▒ verdi.

H├╝lya Av┼čarÔÇÖ─▒n son hamlesi ┼ču oldu: ÔÇťAma biz ayr─▒lmadan sen sevgili yapm─▒┼čt─▒n.ÔÇŁ H├╝lya Av┼čar ile Kaya ├çilingiro─čluÔÇÖnun 11 y─▒ll─▒k evlili─činin bitmesine Feraye Tanyola├ž neden olmu┼čtu.

, ,