HOGAN TÜRKİYE’DE İLK MAĞAZASINI AÇTI

hoganHOGAN TÜRKİYE’DE İLK MAĞAZASINI AÇTI

Hogan, Türkiye’de ilk mağazasını İstanbul’da açtı. İtalyan markası, Akasya Acıbadem AVM’de alışveriş severleri bekliyor.

Ayaydın Tekstil Grubu tarafından ülkeye getirilen marka, “modası geçmeyen, spor-şık, ulaşılabilir lüks” sloganı ile Türkiye pazarına iddialı bir giriş yaptı.

Kaliteli, dinamik ve rahat iş tarzını günlük hayata taşıyan Hogan, 1986 yılında TOD’S markasının bir bölümü olarak İtalya’da kuruldu.

Resmi olmayan şıklığın simgesi Hogan, daha çok erkek ve kadın ayakkabıları ön planda tutularak, sofistike aksesuarlar ile hazır giyimden oluşuyor. Ayakkabıların en önemli özelliği, modelinden önce ayak ergonomisine uygun olarak tasarlanması.

Hogan’ın sırrını keşfeden Hollywood yıldızları arasında; Sarah Jessica Parker, Jessica Alba, Naomi Watts, Jennifer Garner, Drew Barrymore ve Hillary Swank gibi isimler yer alıyor.

Moda dünyasının ünlü ve efsane tasarımcısı Karl Lagerfeld’in Hogan için hazırladığı ayakkabı koleksiyonu ise markanın dikkat çeken özellikleri arasında bulunuyor.

Lüks İtalyan markasını Türkiye’ye getiren iş adamı Erdal Ayaydın, markanın rahat ve kaliteli yapısına dikkat çekerek şunları söyledi: “Çağdaş olmak için kozmopolit bir yaklaşımla İtalyan stilini birleştiren bu dev markayı ülkemize getirmenin heyecanını yaşıyorum. Hedefimiz dünya markası Hogan’ı Türkiye’de de vazgeçilmez bir ayakkabı markası haline getirmek ve yaygın mağaza zincirimizle geniş müşteri yelpazesine ulaştırmaktır.”