Hemşire gerçekte pek ‘Cesur’ değil

Hemşire gerçekte pek ‘Cesur’ değil

Hemşire gerçekte pek ‘Cesur’ değil

Hemşire gerçekte pek ‘Cesur’ değil
Komedi dizilerinin sevilen oyuncusu Hakan Yılmaz, artık ‘Ce- sur Hemşire’. Yılmaz, gerçek hayatta iğneden çok korkuyor.
“Beylikdüzü Tabela Neon”
Yahşi Cazibe’nin ardından yine atv ekranlarında hayranlarının karşısına çıkan Hakan Yılmaz, yeni dizisi ‘Cesur Hemşire’yi anlattı.
“AE Seo Yazılım”
İĞNEDEN KORKARIM

–  Kimdir, nasıl biridir bu Cesur Hemşire?
BİR hastane komedisi. Bir erkek hemşireyi canlandırıyorum. Şebnem Bozoklu ise eşim rolündeki doktoru oynuyor. Kayınpederim estetisyen aynı zamanda çalıştığımız hastanenin sahibi. Hastanedeki makam- mevkii savaşı ve evdeki aile hikayesinin birleşiminden oluşan bir komedi dizisi.
“Büyük Haber”
– Oynadığınız karakterle örtüştüğünüz noktalar var mı?
KARAKTER olarak hiçbir benzerliğimiz yok. Hatta şöyle söyleyeyim canlandırdığım karakterleri biraz kendime benzetmeye çalışıyorum. Burada bir hemşireyi oynuyorum ama normal hayatımda iğneden çok korkan bir insanımdır.

– İçinizde uhde kalan bir rol var mı?
HİÇ öyle bir temennim olmadı. Bu meslekte oynamak istediğim her rolü oynadım. Kendi kendime dedim ki: Artık aşklı meşkli iş yapmayayım. Kadın-erkek ilişkisi üzerine inşa edilmiş bir temel olmasın. Bir meslek hikâyesi olsun… Bu yapım tam da istediğim gibi bir proje oldu.

‘Narkotik operasyonu bir trafik kazasıydı’ diyelim

– Geçen yaz bir narkotik operasyonu çerçevesinde gözaltına alındınız. O süreci anlatır mısınız?
Konu hâlâ yargı sürecinde olduğu için fazla konuşmak istemiyorum açıkçası. O konuya tamamen bir yol kazası olarak bakıyorum. Günlerce konuşulan şeylerin abartıldığı kadar olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Yazılıp çizilenlerle hiç alakası olmayan şeyler olduğunu söyleyebilirim.