HALUK ÖZKAN DÜNYA DEVİ OLAN, UNİVERSAL MUSİC PUBLİSHİNG GROUP ŞİRKETİYLE ANLAŞMA İMZALADI

HALUK ÖZKAN DÜNYA DEVİ OLAN, UNİVERSAL MUSİC PUBLİSHİNG GROUP ŞİRKETİYLE ANLAŞMA İMZALADIHALUK ÖZKAN DÜNYA DEVİ OLAN, UNİVERSAL MUSİC PUBLİSHİNG GROUP ŞİRKETİYLE ANLAŞMA İMZALADI

Tabela

Haluk Özkan, Amerika ve Avrupa’nın en büyük edisyon şirketi, Universal Music Publishing Group’ la edisyon anlaşması yaptı.

Adele , Eminem, Britney Spears, Miley Cyrus, Bily Joel, Paul Simon,R.E.M, Justin  Bieber,U2, Justin Timberlake gibi Dünya starlarının da  yer aldığı Dünya deviyle  6 yıllık edisyon anlaşması yapan Haluk Özkan: ‘’ Artık eserlerimi tüm Dünya devi olan  Universal Music Publishing Group  koruyacak, edisyon şirketiyle Türkiye de  anlaşma imzaladık. Eserlerim artık bir Dünya devine emanet ve edisyon firmam sayesin de tüm dünyaya açılıyorum’’ Dedi. Sanatçı: ‘’ Dünya star’larıyla aynı çatı da olmak gurur verici’’diye konuştu.
haluk_ozkan_002_57443_5543999
Universal Music Publishing Group’ın Türkiye ofisi direktörü , Genel Müdür Selim Serezli, Amerika ve global  Umpg  Ceo’ su Jody Gerson . Haluk Özkan Universal Music Publishing Group’ la  sanatçı Haluk özkan ‘ın  27.02.2021 kadar anlaşması bulunuyor.

 

 

tabela reklam