Ferman Toprak Büyükçekmece’de esti.

Ferman Toprak Büyükçekmece’de esti.Ferman Toprak Büyükçekmece’de esti.

“Hayatı Tesbih Yapmışım” isimli son albüm çalışmasıyla müzik severlerin  dikkatini çeken  Ferman Toprak,babalar günü etkinliğinde Büyükçekmece’de yer alan İstanbul’un en büyük su parkı olan Aqua Marine’nin amfisinde mini bir konser verdi.

Tefonda Koçluk

Sıcak havaya rağmen hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Ferman Toprak,dillerden düşmeyen “Hayatı Tesbih Yapmışım” isimli şarkısıyla kendisini izlemeye gelen sevenlerine  keyifli anlar yaşattı.

Babalar Günü Etkinliği kapsamında en güzel şarkılarını İstanbullulara sunan Ferman Toprak,”Bugün çok özel bir gün.Başta kendi babam olmak üzere tüm babaların bu özel babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.Bütün babalara sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Başarılı isim Ferman Toprak’ın seslendirdiği şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden hayranları, son ayların modası haline dönüşen selfie için de Ferman Toprak’la  objektiflere poz verdi.

Sıcak havaya rağmen Büyükçekmece’de seslendirdiği şarkılarla adeta havayı serinleten Ferman Toprak hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği günde sevenleriyle  bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

,