п╗ї Yaman Magazinci | Ece S├╝kan, Sabahtan beri konu┼čup, g├╝l├╝yoruz…

Ece S├╝kan, Sabahtan beri konu┼čup, g├╝l├╝yoruz…

Ece S├╝kan, Sabahtan beri konu┼čup, g├╝l├╝yoruz...

Ece S├╝kan, Sabahtan beri konu┼čup, g├╝l├╝yoruz…

Ece S├╝kan, Sabahtan beri konu┼čup, g├╝l├╝yoruz…
Ahu Ya─čtuÔÇÖdan Cem Y─▒lmazÔÇÖdan bo┼čanmas─▒na neden oldu─ču iddia edilen Ece S├╝kan, sevgilisi ├ťmit BenanÔÇÖla g├Âr├╝nt├╝lendi.

Cem Y─▒lmazÔÇÖla a┼čk ya┼čad─▒─č─▒ dedikodusunu yalanlayan Ece S├╝kan, ├╝nl├╝ komedyenin eski sevgilisi Cansu DereÔÇÖyle yeniden g├Âr├╝┼čmeye ba┼člad─▒─č─▒ iddias─▒na ise ┼č├Âyle yan─▒t verdi: ÔÇťCansuÔÇÖyla konu┼čtum, CemÔÇÖe d├Ânece─čini sanm─▒yorum.ÔÇŁ

CemY─▒lmazÔÇÖla Ahu Ya─čtuÔÇÖnun 31 Aral─▒kÔÇÖta bo┼čanmas─▒n─▒n ard─▒ndan s├╝rpriz ayr─▒l─▒kla ilgili dikkat ├žekici iki iddia ortaya at─▒ld─▒. Magazin kulislerinde konu┼čulan bir dedikoduya g├Âre; Y─▒lmaz, bir s├╝redir Ahu Ya─čtuÔÇÖnun yak─▒n arkada┼č─▒ Ece S├╝kanÔÇÖla g├Âr├╝┼č├╝yordu. Ya─čtu ikilinin cep telefonu mesajlar─▒n─▒ yakalay─▒nca evlilik sona erdi. Bir di─čer iddia da Y─▒lmazÔÇÖ─▒n eski sevgilisi Cansu DereÔÇÖyle yeniden g├Âr├╝┼čmeye ba┼člad─▒─č─▒ ve Ya─čtuÔÇÖnun durumu ├Â─črenince ayr─▒lmak istedi─či y├Ân├╝ndeydi.

CansuÔÇÖyla olmas─▒n─▒ isteriz

S├╝kan, ├╝nl├╝ komedyenle yurtd─▒┼č─▒nda gizli gizli bulu┼čtu─ču y├Ân├╝nde ├ž─▒kan haberlerle ilgili ┼č├Âyle konu┼čtu: CemÔÇÖin eski sevgilisi Cansu (Dere) benim ├žok yak─▒n arkada┼č─▒m. Sabahtan beri konu┼čup, g├╝l├╝yoruz. Sa├žma sapan bir senaryo ├╝retmi┼čler. ─░ki y─▒ld─▒r ├ťmitÔÇÖle birlikteyim. A─čustos ay─▒nda evlenece─čiz. O b├Âyle ┼čeylere al─▒┼čk─▒n de─čil, ├žok k─▒z─▒yor.

CansuÔÇÖyla birliktelikleri s─▒ras─▒nda bile CemÔÇÖin cep telefonu numaras─▒ bende yoktu. Bir araya geldi─čimiz zamanlarda g├╝ler e─členirdik ama o kadar. ├ľyle bir diyalo─čumuz yok yani. Sabahtan beri ├ťmitÔÇÖle b├Âyle bir haberin amac─▒n─▒n ne olabilece─čini konu┼čuyoruz. CansuÔÇÖyla da konu┼čtuk. O da ne oldu─čunu anlayabilmi┼č de─čil. A├ž─▒k├žas─▒ CansuÔÇÖyla olmas─▒n─▒ isteriz ama CansuÔÇÖnun CemÔÇÖe d├Ânece─čini sanm─▒yorum.ÔÇŁ