CHP’Lİ’NİN AFİŞLERİNİ AKP’Lİ BELEDİYE ASTI

CHP'Lİ'NİN AFİŞLERİNİ AKP'Lİ BELEDİYE ASTI

CHP’Lİ’NİN AFİŞLERİNİ AKP’Lİ BELEDİYE ASTI

CHP’Lİ’NİN AFİŞLERİNİ AKP’Lİ BELEDİYE ASTI

CHP Genel Merkezi’nin duyduğunda yüzünü kızartacak gelişmelerin yaşandığı Beylikdüzü’nde gün geçmiyor ki yeni bir şok yaşanmasın.
Geçtiğimiz hafta pazar günü yapılan temayül yoklaması öncesi Beylikdüzü’nden belediye başkan aday adayı olan CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun afişlerinin Ak Partili Esenyurt Belediyesi tarafından asıldığı iddia edildi.
Beylikdüzü halkı, “Ekrem İmamoğlu’nun yıllardır Ak Partili başkan ve müteahhitlerle uyum içinde çalıştığını bilmeyen yok. O’nun bu hallerini bir tek bağlı olduğu Cumhuriyet Halk Partisi bilmiyor yada bilsede görmezden geliyor” dediler.Temayül yoklamasında çıkan oyların 1200’ünün taşıma olduğunun ileri sürüldüğü İmamoğlu’nun suni başarısını ti’ye alan Beylikdüzü halkı sosyal medya da yazdı çizdi.

Beylikdüzü’nde yaşanan bu gelişmeler üzerine halkın CHP’ye inancının tükendiğini söyleyen bazı otoriteler, “CHP Beylikdüzü’nde AK Parti’nin memurudur. Bakmayın Ak Partili Esenyurt Belediyesi’nin CHP’li İmamoğlu’nun afişlerini astığına… Onlar kendi memurlarının afişlerini astılar. Çünkü aralarında büyük, güçlü ve koparılamaz bağlar var” dediler.

HÜRRİYET GAZETESİ’NDEN YALÇIN BAYER’de KONUYA İLİŞKİN KÖŞE YAZSININDA BU OLAYA YER VERDİ.