пї Yaman Magazinci | CENGİZ KURTOĞLU SAKLI DÜŞLER’LE GELİYOR!

CENGİZ KURTOĞLU SAKLI DÜŞLER’LE GELİYOR!

cengizCENGİZ KURTOĞLU SAKLI DÜŞLER’LE GELİYOR!
YAŞAYAN EFSANE CENGİZ KURTOĞLU ‘‘SAKLI DÜŞLER’’ ALBÜMÜYLE ÇOK YAKINDA MÜZİKSEVERLERLE BULUŞUYOR…

1984 yılında ilk albümü ‘‘Sen Sözden Anlamaz Mısın?’’ ile müzik dünyasına giriş yapan, ileride hayranları tarafından “Yaşayan Efsane” olarak adlandırılacağını bilmeden yola koyulan Cengiz Kurtoğlu, 27. albümü‘‘Saklı Düşler’’ ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Yaşayan Efsane’nin ‘‘Saklı Düşler’’albümünde, on şarkı yer alıyor.

Cengiz Kurtoğlu’nun yorumuyla unutulmaz şarkılar arasına girecek olan “Saklı Düşler” Anıl Erol’a, “Kül” Barış Bilgili’ ye ait.

Albümdeki yeni eserlerden, bestesi Hakan Altun’a ait olan”Yanmayalım” ve bestesi Sinan Özen’e ait olan”Umursamıyor” şarkılarınınsözleri ise unutulmaz şarkıların söz yazarıHakkı Yalçın imzasını taşıyor.

Cengiz Kurtoğlu, ‘‘Saklı Düşler’’ albümünde, Ayhan Çakar ve Hakan Altun’un,”Her Sevda Bir Ölümmüş”, Serdar Ortaç’ın”Bilsem ki”,Ali Tekintüre ve Rıfat Şanlıel’in unutulmayan klasik eseri “Kadehi Şişeyi Kırarım Bugün” şarkılarını da kendine has yorumuylaseslendirdi…

Cengiz Kurtoğlu, Leyli Erol ve Hakan Erol imzasını taşıyan “Kör Olsun” şarkısını da oğlu Orçun Kurdoğlu’yla birlikte seslendirdi…

Müzik yönetmenliğini Seçkin Özer’inüstlendiği ‘‘Saklı Düşler’’ albümünün fotoğrafları Ali Eşitmeztarafından çekildi.

2 yıldır üzerinde titizlikle çalışılan Cengiz Kurtoğlu’nun yeni albümü Kral TV ve Kral Fm’in katkılarıyla, Esen Müzik etiketiyle2 Eylül’den itibaren tüm müzik marketlerde ve dijital kanallardayerini aldı.

,