пї Yaman Magazinci | BURAY’DAN CANLI CANLI “1 ŞİŞE AŞK”

BURAY’DAN CANLI CANLI “1 ŞİŞE AŞK”

BURAY’DAN CANLI CANLI “1 ŞİŞE AŞK”BURAY’DAN CANLI CANLI “1 ŞİŞE AŞK”
Ağustos ayında Sony Music etiketiyle yayınlanan “1 Şişe Aşk” albümüyle hem dinleyicilerin hem de müzik sektörünün tüm dikkatini üzerine çekerek büyük bir çıkış yakalayan Buray, albümünün konserlerine başlıyor.

Türkiye radyolarında şu sıralar en çok çalan şarkı olan “İstersen” ile müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan Buray; Shazam, iTunes, TTNET Müzik, Spotify gibi önde gelen dijital müzik platformlarının listelerinde de “İstersen” ve “Sen Sevda Mısın?” şarkılarıyla uzun süredir zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. BurayVEVO YouTube kanalı aracılığıyla paylaşılan “İstersen” ve “Sen Sevda Mısın? (Akustik Versiyon)” videoları kısa sürede 20 milyon izlenme rakamına ulaşan genç sanatçı, beğeni toplayan albümü “1 Şişe Aşk”ın lansman konseri ile ilk kez dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

1 Ekim’de Jolly Joker İstanbul sahnesinde “1 Şişe Aşk” albümünün sevilen şarkılarını  ilk kez seslendirecek olan Buray, albüm şarkılarının yanı sıra sevilen yerli ve yabancı şarkılardan oluşturduğu repertuvarıyla dinleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

, ,