Burak Özçivit, Serenay Sarıkaya‘nın peşinde…

Burak Özçivit, Serenay Sarıkaya‘nın peşinde...Burak Özçivit, Serenay Sarıkaya‘nın peşinde…
Yapım şirketi kuran Burak Özçivit, Serenay Sarıkaya’ya teklif götürecek. Kendi yazdığı bir hikayenin filmini çekecek olan Burak Özçivit, başrol için Serenay Sarıkaya ismine yoğunlaştı.

Oynadığı sinema filmleri ve dizilerle beğeni toplayan genç oyuncu Burak Özçivit, yapımcılığını üstleneceği ilk sinema filmi için Serenay Sarıkaya’ya teklif götürmeye hazırlanıyor. 10 seneden bu yana 20 hikaye yazan yakışıklı oyuncu hayalini gerçeğe dönüştürecek.

FAHRİYE EVCEN’DEN VAZGEÇTİ

Burak Özçivit’in, çekeceği sinema filminde ilk olarak adının aşk dedikodularına karıştığı Fahriye Evcen’in ismini düşündüğü iddia edildi. Bu fikrini film için çalıştığı ekiple de paylaşan Özçivit, ekibin yönlendirmesiyle hikayedeki karaktere uygun kişinin Serenay Sarıkaya olduğuna karar verdi.

ÇAĞATAY ULUSOY NE DİYECEK
“Medcezir” dizisiyle iyi bir sezon geçiren ve Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Serenay Sarıkaya, dizinin sezon finali yapmasının ardından tatiline devam ediyor. Seranay Sarıkaya’nın dönüşünü bekleyen Burak Özçivit, önümüzdeki günlerde rol teklifinde bulunacak. Özçivit’in bu teklifine Serenay Sarıkaya’nın sevgilisi ve aynı zamanda Medcezir’de başrolü paylaştığı Çağatay Ulusoy’un ne diyeceği de merak ediliyor.

ZEYBEK DERSLERİ ALIYOR

Burak Özçivit rolü için şimdiden ön hazırlıklara başladı. ‘Çalıkuşu’ dizisinin final yapmasının ardından yaz tatilini sinema filmi için çalışarak geçiren genç oyuncu, filmdeki zeybek sahneleri için dans dersleri almaya başladı. Dans kursuna uzun zaman ayıran Özçivit, ayrıca oyunculuk derslerine de devam ediyor.

Burak Özçivit, kurduğu BRK’S Productions adlı yapım şirketinin yanı sıra ByDöner şirketiyle fast-food işine girmişti.

, ,