Bu ne yaman çelişki Kenan?

1072709_620x410Bu ne yaman çelişki Kenan?

Karadayı’ya yakışmadı! Önceki gün Cihangir’de eğlenen Kenan İmirzalıoğlu, önce gazetecilerin yanına gelip, “Sohbet edelim”, sonra ‘Ne sorarsanız sorun konuşmayacağım” diyerek tutarsız bir davranış sergiledi.

Oyuncu Sinem Kobal ile temmuz ayında yurtdışında evleneceği konuşulan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gece Cihangir Geyik’te görüntülendi. Yönetmen Uluç Bayraktar ve oyuncu Rıza Kocaoğlu ile sohbet eden İmirzalıoğlu’nun keyfi yerindeydi. Mekân çıkışı gazetecilerin yanına gelen İmirzalıoğlu, “Sohbet etmeye geldim, çekmeyin konuşalım” dedikten sonra gazetecilere içini döktü.

‘SORULARI GALADA SORUN’

İmirzalıoğlu, “Arkadaşlar bu konuda anlaşalım. Ben sokakta konuşmuyorum, bu kovalamacadan vazgeçin. Setten gelip bir de sizin sorularınıza cevap veremem, galada falan konuşuruz” dedi. Gazetecilerin “Çıkan haberlerin doğru olup olmadığını nasıl öğreneceğiz” sorusuna, “Gözünüzden haber uydurup da gelip bana sormayın. Ne sorarsanız sorun konuşmayacağım” dedi. İmirzalıoğlu’nun önce gazetecilerin yanına “Sohbet etmeye geldim” deyip, sonra “Hiçbir şey konuşmayacağım, ne sorarsanız sorun cevap vermeyeceğim” demesi şaşkınlık yarattı.

,