п╗ї Yaman Magazinci | Bing├ÂlÔÇÖe haciz ┼čoku

Bing├ÂlÔÇÖe haciz ┼čoku

bingol-e-haciz-soku-4969345
Bing├ÂlÔÇÖe haciz ┼čoku
Medyap─▒mÔÇÖdan bir dizi i├žin 800 bin TL avans alan Bing├Âl, proje iptal olunca ├╝creti geri vermedi. A├ž─▒lan davay─▒ da kaybeden oyuncu, paray─▒ ├Âdeyemeyince de hacizle kar┼č─▒la┼čt─▒…

Oyuncu Yavuz Bing├ÂlÔÇÖle dizi yap─▒mc─▒s─▒ Fatih Aksoy aras─▒nda 2009ÔÇÖda ya┼čanan para ihtilaf─▒, sanat├ž─▒n─▒n aleyhine sonu├žland─▒. ÔÇśBiz EvlendikÔÇÖ adl─▒ sitcom i├žin Medyap─▒mÔÇÖla anla┼čma yapan Bing├ÂlÔÇÖe ┼čirket, 13 b├Âl├╝m├╝n paras─▒n─▒ pe┼čin ├Âdemi┼čti. Bing├ÂlÔÇÖ├╝n ba┼črol├╝ Ceyda D├╝venciÔÇÖyle payla┼čt─▒─č─▒ dizinin ├žekilen ilk b├Âl├╝m├╝n├╝ yap─▒mc─▒ Fatih Aksoy ve Show TV y├Ânetimi be─čenmeyince, ilk b├Âl├╝m ba┼čka bir y├Ânetmenle yeniden ├žekilmi┼čti.

Paray─▒ bir t├╝rl├╝ toplayamad─▒
Ortaya ├ž─▒kan sonu├ž AksoyÔÇÖun istedi─či gibi olmay─▒nca, proje rafa kald─▒r─▒lm─▒┼čt─▒. Bu olaydan sonra sezonu ka├ž─▒rd─▒─č─▒ i├žin ald─▒─č─▒ avans─▒ geri iade etmeyen Yavuz Bing├ÂlÔÇÖle yap─▒mc─▒s─▒ mahkemelik olmu┼čtu.
16 Nisan 2014 tarihinde mahkeme, Bing├ÂlÔÇÖ├╝n Medyap─▒mÔÇÖdan ald─▒─č─▒ paray─▒ iade etmesine karar verdi.
Bunun ├╝zerine Bing├Âl, 800 bin TL civar─▒ndaki paray─▒ toparlayabilmek i├žin Medyap─▒mÔÇÖdan s├╝re istedi.┬á Ancak Yavuz Bing├Âl, ├Âdemeyi yapmay─▒nca Medyap─▒mÔÇÖ─▒n avukatlar─▒ sanat├ž─▒n─▒n Ankara, ─░zmir ve Ayval─▒kÔÇÖtaki gayrimenkulleriyle 2012 model l├╝ks otomobiline haciz koydurttu.

, ,