BEYLİKDÜZÜ’NDE GÜVERCİNLER BARIŞ İÇİN GÖKYÜZÜNE BIRAKILDI

seldabagcanBEYLİKDÜZÜ’NDE GÜVERCİNLER BARIŞ İÇİN GÖKYÜZÜNE BIRAKILDI

TÜRKÜLERİN KRALİÇESİ SELDA BAĞCAN GÜÇLÜ SESİYLE BEYLİKDÜZÜ’NE DAMGASINI VURDU…

 

Beylikdüzü, muhteşem bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. Türkülerin kraliçesi Selda Bağcan, Dünya Barış Günü’nde verdiği muhteşem konsere güçlü sesiyle damgasını vurdu. Konserde sahneye elinde güvercinlerle çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu, Milletvekili Süleyman Çelebi ve Sanatçı Selda Bağcan ile birlikte “Yurtta Barış, Dünya’da Barış” diyerek barış güvercinlerini gökyüzüne bıraktı.

 

Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları, 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Halk Müziği’nin güçlü sesi Sanatçı Selda Bağcan, Beylikdüzü’lülere coşku dolu bir akşam yaşattı. Seslendirdiği barış şarkılarıyla Beylikdüzü halkına unutulmaz bir akşam yaşatan Selda Bağcan, Yalan Dünya, Memleketim, Yuh Yuh, Sivas’ın Yolları gibi şarkılarıyla barış mesajları vererek Beylikdüzü halkının gönlünü fethetti.

 

Güvercinler barış için uçtular

 

Konserde ellerinde güvercinlerle sahneye çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi ve Sanatçı Selda Bağcan’ın kendisine eşlik etmesini isteyerek, “Yurtta Barış, Dünya’da Barış” sözleriyle birlikte güvercinleri gökyüzüne bıraktı.

Başkan’dan Selda Bağcan ile konser selfie’si

Coşku ve neşe içerisinde geçen konserde, Selda Bağcan’a muhteşem performansı için teşekkür ederek çiçek takdim eden ve günün anlamını ifade eden özel bir tabak hediye eden Başkan İmamoğlu, daha sonra seyircilerden hep birlikte ellerini sallamalarını isteyerek, Selda Bağcan ile birlikte selfie çekti. İmamoğlu, “Barışa ve sevgiye her zaman katkıda bulunmaktan geri durmayan cesur sanatçılara bugün dünden daha çok ihtiyacımız var. Bu anlamlı günde bizlerle olan değerli Sanatçı Selda Bağcan’a çok teşekkür ediyoruz ” dedi.