Beylikdüzü Ekolojik Pazarında Amasya Rüzgarı

amasyaBeylikdüzü Ekolojik Pazarında Amasya Rüzgarı
Sertifikalı organik gıdaların ve çeşitli ürünlerin yer aldığı %100 Ekolojik Pazarda Amasya rüzgarı esti.
Amasya Ekolojik ürünlerini Amasyalı İş Adamı (Megasan Şirketler Grubu Yön.Kur.Baş.) Hasan Ali Cesur, Gazeteci-Yazar Müslüm Söyler,
Amasya Dernekler Federasyonu Başkanı Saim Diken, Amasya Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Yılmaz Gün, Gümyad Başkanı Remzi Acar yakından takip ettiler.

Sertifikalı organik gıdaların ve çeşitli ürünlerin yer aldığı %100 Ekolojik Pazar, Beylikdüzü’nde yeni yerinde vatandaşların hizmetine açıldı.
Amasyalılarda %100 Ekolojik ürünlerini getirip tanıtan Ekolojik ürün üreticileri Celal ve Kemaleddin Oktay’ı, Bayrak çiftliği üreticilerini yalnız bırakmadılar. Elma Pekmezi, Elma Sirkesi, Sarımsak, Soğan, Bal vb. Organik ürünlerin satışının yapıldığı Beylikdüzü Ekolojik Pazarında Amasyalı iş adamı Hasan Ali Cesur ve dernek başkanları üreticilerin sorunularını dinleyip sorunların çözümü hakkında söyleşi yaptılar.

Amasyalı İş Adamı (Megasan Şirketler Grubu Yön.Kur.Baş.) Hasan Ali Cesur, %100 Ekolojik ürünlerden oluşan paketler hazırlatarak dernek başkanları, Basın mensuplarına yöremizin tatlarını sizlerde tatmalısınız diyerek Büyük bir jestte bulundu. Hasan Ali Cesur’un bu tavrı nazik ve ince kişiliği Amasya’lıları duygulandırdı. Amasya siyasetinde olması gereken bir isim Amasya ve Bölge için çok büyük projeler üretebilecek bu potansiyeli Amasya’lılar destekleri ile yalnız bırakmayacaklarını söylediler. İş Adamı (Megasan Şirketler Grubu Yön.Kur.Baş.) Hasan Ali Cesur Siyaset üstü bir konumda her kitlenin sevgisini kazanması ile gelecek seçimlerde Amasya’nın TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsilcisi olacağının sinyallerini veriyor.

,