BERKAY, YENİ ÇIKAN PARÇASINI İLK BEYLIKDÜZÜ HALKINA DİNLETTİ…

berkayBERKAY, YENİ ÇIKAN PARÇASINI İLK BEYLIKDÜZÜ HALKINA DİNLETTİ…

 

Pop müziğin sevilen ismi Berkay, Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda şarkılarıyla Beylikdüzü halkını coşturdu. Yeni çıkan parçasını da ilk Beylikdüzülülere söyleyen Berkay, sahne performansıyla izleyenlerden tam not aldı.

 

Beylikdüzü halkına her gece müziğin farklı tınılarını dinleme fırsatı sunan Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları, bu kez Pop Sanatçısı Berkay’ı konuk etti. Sahnede hem kendi şarkılarını hem de dillere pelesenk olmuş şarkıları seslendiren Berkay, enerjisiyle izleyenlere coşku dolu bir müzik keyfi yaşattı. Sahne performansının lazer ışıklarla desteklendiği konserde, çoluk çocuk, genç yaşlı herkesi eğlendiren Berkay, Beylikdüzü halkının enerjisini çok beğendiğini dile getirdi.

 

Yeni Parçasını İlk Defa Beylikdüzü’nde Seslendirdi

 

Yoğun bir tempoyla süren konserde orkestra üyelerini yanına çağırarak yeni çıkan parçasını ilk Beylikdüzülülere söyleyen Berkay, şarkısını izleyicilerin beğenisine sundu. İzleyenlerden büyük alkış alan Berkay, daha sonra sahne ışıklarını kapattırarak izleyicilerin kendisine cep telefonu ışıklarıyla eşlik etmesini istedi. Muhteşem bir atmosferin oluştuğu alanda Berkay, slow şarkılarıyla izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

 

Konserde, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu adına Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır tarafından sanatçı Berkay’a Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları anısına özel bir tabak hediye edildi.

 

 

, ,