BARIŞ VE SEVGİ BULUŞMALARI’NDA MFÖ İLE MUHTEŞEM KAPANIŞ…

esesBARIŞ VE SEVGİ BULUŞMALARI’NDA MFÖ İLE MUHTEŞEM KAPANIŞ…

Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları, kapanışı bir efsaneyle gerçekleştirdi. Etkinlik alanının tıklım tıklım dolu olduğu konserde, Türkiye’nin efsane grubu MFÖ, şarkılarını on binlerce Beylikdüzü’lü ile birlikte söyledi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, programın kapanışında ekibiyle birlikte sahneye çıkarak Beylikdüzü halkına teşekkürlerini iletti.

 

EFSANE GRUP MFÖ BEYLİKDÜZÜ’NÜ SALLADI…

 

Beylikdüzü Belediyesi, 30 Ağustos-13 Eylül arası gerçekleştirilen Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda 14 gün boyunca birbirinden değerli sanatçılara ev sahipliği yaparak, dolu dolu bir etkinlik programına imza attı. Usta sunucu Korhan Abay’ın sunumuyla renklenen etkinlikler boyunca konserlerin yanı sıra çeşitli yarışma ve söyleşiler de gerçekleştirildi.  Özellikle önemli günlere de özel kutlama programları hazırlayan Beylikdüzü Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’yla başlattığı etkinliklerinde, Türk Ulusu’nun kurtuluşunu hazırlayan kararların verildiği Sivas Kongresi’nin 95. Yıldönümü, Dünya Barış Günü, Dünya Okuma Yazma Günü ve İzmir’in Kurtuluşu gibi tarihi günleri özel etkinliklerle kutladı.

 

SON GECEYE MFÖ DAMGASINI VURGU

 

Kapanış gecesini Türkiye’nin efsane grubu Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) konseriyle taçlandıran Beylikdüzü Belediyesi, alanı dolduran on binlerce Beylikdüzü’lüye muhteşem bir akşam yaşattı. Yıllardır büyük küçük herkesin dinlediği efsane şarkılara Beylikdüzü halkı, MFÖ’nün çağrısına uyarak tabiri caizse avaz avaz eşlik etti. “Asabiyim Ben, Yaşın 19, Mecburiyetten, Psikopat, Sarı Laleler, Güllerin İçinden” gibi herkesin bildiği muhteşem parçaları MFÖ ile birlikte seslendirdi.

 

Başkan İmamoğlu, MFÖ’ye Hayranlığını Dile Getirdi

 

Grup üyeleri Fuat ve Özkan’ın, solo performanslarının ardından sahneye çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, MFÖ’ye teşekkür ederek, “Eğer bir millet Mazhar, Fuat, Özkan gibi sanatçılar çıkarıyorsa her şeyi başarabilir. Beylikdüzü’nde de böyle bir koro varsa, Beylikdüzü en güzel ilçeyi yaratabilir. Hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum” dedi. Eşi Dilek İmamoğlu ile gruba çiçek ve plaket takdim eden Başkan İmamoğlu, daha sonra etkinlikte 15 gündür gece gündüz çalışan ekip arkadaşlarını sahneye davet etti. Belediye meclis üyelerine, başkan yardımcı ve danışmanlarına, birim müdürlerine, organizasyonda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden İmamoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da önemli bir organizasyona imza atacaklarının mesajını verdi.

, ,