Bade işçil, Yurt dışında doğurmam demişti…

Bade işçil, Yurt dışında doğurmam demişti...Bade işçil, Yurt dışında doğurmam demişti…
‘Ben Türk’üm, bebeğimi Türkiye’de doğururum’ demişti…

HABER

Çocukları çifte vatandaş olsun diye yurt dışında doğum yapanları eleştiren Bade Süalp’in eşi, İngiliz vatandaşı çıktı. Süalp’in bebeği doğuştan İngiliz pasaportu sahibi olacak!

Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre, “Oğlunuzu yurt dışında mı dünyaya getireceksiniz?” sorusuna sinirlenen Bade Süalp; Tuba Ünsal, Deniz Akkaya gibi bebeklerini yurt dışında dünyaya getirenlere taş atıp ‘Bebeğim çifte vatandaş olsun diye yurt dışında doğurmam.’ demişti.

EN ÇOK TUBA’YI KIZDIRMIŞ!

Bade Süalp’in “Türk’üm, Türkiye’de doğururum” sözlerine ilk cevap veren; iki çocuğunu da Miami’de dünyaya getiren Tuba Ünsal oldu! Ünsal, Twitter sayfasına, ‘Ah Bade! Miami’de doğumu araştır. Sonra gazeteci görünce Türk’üm şovu yap. Az samimiyet ya…’ diye yazmış. Ünsal, epey bozulmuş olacak ki, böyle bir şey yazmış.

Bade; Demet Akalın’ın kızı Hira için yaptığı baby shower partisine de değinerek, “Demet yaptı ama ben öyle bir şey yapmayacağım” demişti. Ünsal’a nazaran daha sakin davranan Demet Akalın da Twitter sayfasına, “Kuzum nasıl içinden geliyorsa! İlk bebek heves ediyorsun; ne yapacağız. Kızmam rahat ol. Sağlıkla doğsun” diye yazmış.

,