Avrupa’nın Dikkatini Çeken Türk!

tora
Avrupa’nın Dikkatini Çeken Türk!

Avrupa’nın, bizden önce keşfettiği genç sanatçı Tora, 2012 yılında Emrah Karaduman’ın aranjesini yaptığı sözü ve müziği kendisine ait olan “Fizyoloji” şarkısıyla Avrupa’da büyük yankı uyandırdı.  Müzik listelerinde ilk 10’a giren genç sanatçı Tora “Telli Duvaklı” şarkılarıyla Türkiye’yi sallamaya hazırlanıyor.

Yürekleri Fethetmeye Geliyor!

Türk pop müziğine yeni bir soluk getirecek olan genç sanatçı çok yakında çıkacak olan “Telli Duvaklı” maxi single albümü ile müzik listelerini alt üst etmeye şimdiden hazır. Betül Demir başta olmak üzere birçok sanatçıya verdiği bestelerle tanınan Güven Baran, genç sanatçıya da besteleri ile destek veriyor.

İki şarkıdan oluşan maxi single albüme Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri eşlik etti. Aranjörlüğünü Toylan Kaya ve Cüneyt Yalmaz’ın üstlendiği albümde, keman da Gündem Yaylı grubu, gitar da Caner Güneysu, Perküsyon da Mehmet Akatay ve Şarbon Mustafa olarak tanınan Mustafa İpekçioğlu gibi önemli müzisyenler yer aldı. Tamamlanmak üzere olan maxi single albüm tüm müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.

,