ASTROLOG MEDYUM KAĞAN ”ACUN ILICALI MİLLETVEKİLİ OLACAK”

ASTROLOG MEDYUM KAĞAN ''ACUN ILICALI MİLLETVEKİLİ OLACAK''

ASTROLOG MEDYUM KAĞAN ”ACUN ILICALI MİLLETVEKİLİ OLACAK”

ASTROLOG MEDYUM KAĞAN ”ACUN ILICALI MİLLETVEKİLİ OLACAK”

13 Aralıkta’ki Sırlar Programı’nda ,17 Aralık’taki operasyonları,istifaları tahmin eden, 23 aralıktaki programında da kabine değişiklerini canlı yayında söyleyen  Astrolog Medyum Kağan,2014 yılının tahminlerini yaptı ve ”Acun Ilıcalı,İbrahim Tatlıses ile Ferhat Göçer’in siyasete atılıp milletvekili olacak ünlüler arasında yer alacağını” iddia etti.20 ay öncesinde Acun’un medya patronu olacağını da tahmin eden Medyum Kağan,şimdi de Acun’un siyasete atılacağını söyledi.

28 Şubat’ta bu operasyonların finalinin yapılacağını,Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağını belirterek ”2014 yılı için siyaset,politika,magazin ve seçimler üzerine tahminlerini şöyle sıraladı:

” Deniz Baykal’ın Cumhurbaşkanı olmak için adaylığı söz konusu,Yeni süpriz bir isim Başbakan olacak.Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olamayacak. Kürşat Tüzmen ile Ahmet Türkeş istifa edecek ve  ardından toplu istifalar başlayacak..Türkiye yeni bir seçime hazır olsun.2014 yılı içerisinde seçimlerin birleştirilme ihtimali var. Mossad, Ortadoğu’da çok ciddi suikastlara imza atacak.Kılıçtaroğlu ve Bahçeli gidecek. Portekiz,Yunanistan,Kıbrıs Rum kesimi ve İspanya Avrupa Birliği’nden çıkarılacak.Bu karar çıktığı andan itibaren içeride çatlaklar olup dağılmalar başlayacak.Hindistan’da çok büyük bir deprem olacak.Türk Cumhuriyetleri  Birliği için çok önemli adımlar atılacak Süleyman Demirel,Aydemir Akbaş,Münir Özkul’un rahatsızlıkları artacak,İtalyan Başbakanı Berlusconi’nin ciddi sağlık sorunları,hayati  tehlikeler söz konusu olabilir. Hillary Clinton’ın da damarlarla ilgili felç olma ihtimali söz konusu:”
Tahir YAMAN

,