“AŞKIN BEDELi” dizisine dev transfer…

ask

“AŞKIN BEDELi” dizisine dev transfer…

Star TV’nin sevilen dizilerinden biri olan “AŞKIN BEDELİ” yeni sezon için dev bir oyuncuyu kadrosuna aldı… “AŞK VE CEZA Dizisinin sevilen karakter Ahmet Moran’ı” ünlü oyuncu “Halil KUMOVA” artık dizide…

Büyük Tabela Neon

Star TV’nin yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan başarılı dizi “AŞKIN BEDELİ” için tüm hazırlıklar şimdiden başladı… “1 Eylül’de İkinci sezonuna başlayacak olan dizi gündüz kuşağında yayınlanıyor.

Rating sıralamalarında gayet başarılı olan dizi; tamamen bir aile hikâyesini ekrana da yaşatıyor. Başarılı oyuncu “Halil KUMOVA” da bu dizide Urfalı ağa Rüstem OĞUZER karakterini canlandıracak.

Başarılı oyuncu “Rüstem Ağa Halil KUMOVA” geçtiğimiz yıllarda rating rekorları kıran birçok dizide ve birçok sinema filminde farklı rollerde ekranlara gelmişti.

Bu diziler sırasıyla; “Not Defteri, Bir Kadın Tanıdım, Aşk ve Ceza, Karanlığın Gözleri, Ömre Bedel, Sürgün, Kara İnci, Tek Türkiye, Ezo Gelin, Anlatsam Roman Olur, Sil Baştan, Son Yaprak, Kurşun Yarası, Hürrem Sultan, Hayat Bilgisi, Gülbeyaz, Efsane, Lahmacun ve Pizza, Aşkım Aşkım, Yeditepe İstanbul, Üvey Baba, Gerçek Kesit”… Gibi birçok başarılı yapıtlarda önemli karakterleri de canlandırdı.

Bizde ünlü oyuncu “Halil KUMOVA ve AŞKIN BEDELİ” Ekibine yeni sezonda da başarılılarının devamını dileriz.