Aşk, insanın gözünü kör eder

Aşk, insanın gözünü kör eder

Aşk, insanın gözünü kör eder

Aşk, insanın gözünü kör eder
‘Güneşi Beklerken’ dizisi ile sevilen Hande Doğan Demir, herkesin yaşamında vazgeçemediği kişiler olduğunu, sevginin daha geniş ve uzun bir duygu olduğu halde aşkın insanın gözünü kör ettiğini söyledi.

Demir, Türk dizi ve sanatçılara ilişkin haber ve röportajların yer aldığı Birleşik Arap Emirlikleri’nden uydu aracılığı ile yayın yapan MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programında soruları yanıtladı. Hande Doğan Demir, Zeynep Özek’in hazırladığı programda, aşkın kişi ve yaşanılan ilişkilere göre çok değişebildiğini söyledi. Demir, şöyle dedi:

“Hepimizin hayatında vazgeçemediği kişiler olmuştur. Sanırım bu aşkla orantılı bir şey. Sevginin daha geniş ve uzun bir şey olduğunu düşünüyorum. Aşk ise, insanın gözünü kör eden bir şey. O yüzden hayatımızda vazgeçemediğimiz veya asla vazgeçemeyeceğini düşündüğümüz kişiler olabilir” dedi.

Geçmişte hiç içmediği halde son dönemde kahve tutkunu olduğunu anlatan Hande Doğan Demir, saçını uzun süre sonra ilk kez kestirdiğini belirterek, “Bu sefer en çok da kendim için böyle bir değişiklik yapmak istedim” derken, sosyal medya sayesinde Arap hayranları bulunduğunu görünce son derece mutlu olduğunu ekledi.

,