Asena’yla ilgili çarpıcı iddia

asenaAsena’yla ilgili çarpıcı iddia

Futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena’nın, bebek odası skandalıyla gündeme geldiği popçu Berkay’la görüşmeye devam ettiği ve geçen perşembe Etiler’de buluştuğu öne sürüldü.

Seo Yazılım

Magazin dünyası geçen yıl futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena ile popçu Berkay’ın bir alışveriş merkezinin bebek odasında yaşadıkları skandala kilitlenmişti. İddiaya göre Berkay ile “Benim stil danışmanlığımı yapıyor” dediği Asena, yasak aşk yaşıyordu. İkili ise aralarındaki samimiyetin iş ilişkisi çerçevesinin dışına çıkmadığını savundu ancak yurtdışında çekilen el ele fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü. Bütün gözler Caner’e çevrildi.

İyi ki varsın deli sevgili!

Beklenenin aksine Caner, marjinal giyimi ve sosyal medyadaki garip paylaşımlarına rağmen “Ben eşime güveniyorum. Onu seviyorum, bizi rahat bırakın” dedi. Çift, bu yaz Çeşme tatilinde aşk tazeledi. Caner geçen günlerde eşinin iki eliyle zafer işareti yaparken çekilen fotoğrafını paylaşıp altına “İyi ki varsın, deli sevgili” yazdı.
Ancak Asena’nın eşine söz verip görüşmeyi kestiğini söylediği Berkay’la Etiler’de bir menajerlik ofisinde sık sık bir araya geldiği öne sürüldü. İddiaya göre Asena, son olarak geçen perşembe öğlen saatlerinde bu ofisteydi. Ofise önce Berkay giriş yaptı. Yaklaşık yarım saat sonra da içeri Asena girdi. Saatler sonra Berkay, etrafı kontrol ettikten sonra ofisin arka sokağından çıkış yaptı.

, ,