Anıl Acar 100.8 Radyo ilaç’da Programlara Başladı!

Anıl Acar 100.8 Radyo ilaç

Anıl Acar 100.8 Radyo ilaç

Anıl Acar 100.8 Radyo ilaç’da Programlara Başladı!
Anıl Acar uzun süre ara verdiği radyo programlarına Radyo ilaç 100.8 muhteşem dönüşüyle start verdi…

Radyo İlaç’ta Hafta İçi Hergün 14:00-16:00 Arası yayınlarına başladı.

http://www.radyoilac.com adresinden dinleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Radyo İlaç,

100.8 frekansında İstanbul merkezli yayın yapmaktadır. Arabesk Fantezi Müziğinin en seçkin örnekleri, meslekte kendini ispatlamış başarılı programcılar aracılığı ile dinleyenlere sunulmaktadır.

Radyo İlaç, “Popüler Müziğin Adresi”, “Bir İdeolojinin Değil, Halkın Sesi, Halkın Radyosuyuz” sloganları ileİstanbul ve çevresinde karasal yayından ve uydu üzerinden dinleyenlerine ulaşmaktadır.

Yeni Nesil Radyo İlaç 24 Eylül 2001 tarihinde Şahin Özer tarafından yayına başlamış ulusal müzik radyo kanalıdır. Kuruluşunda adı Radyo Şahin iken bir süre sonra adını Radyo İlaç olarak değiştirdi. Türksat 3A üzerinden ve İstanbul’da dinlenmektedir.

Çağın en etkili kitle iletişim araçlarından biri olan radyo günümüzde milyonlarca kişiye ulaşabilmeyi sağlamakta, evlerde, iş yerlerinde ve özellikle otomobillerde dinleyici ile buluşan radyo yayınları sayesinde yurdun her köşesine ulaşmak mümkün olmaktadır. Kendinizi en doğru şekilde ifade etmek, fikirlerinizi paylaşmak, kitlelerle sesinizi duyurmak için radyo programları sizi “sizin sesiniz olmaya” davet ediyor.